PFR

Kuźnia Oberża Polska

"Witamy Serdecznie“

Restauracja Kuźnia to jedyne i niepowtarzalne miejsce w okolicy Torunia. Znajduje się w miejscowości Łysomice, ma krajowej drodze nr 91 w kierunku na Gdański.
Charakteryzuje się oryginalnym wiejskim wystrojem i ciepłą, przytulną  atmosferą. Kuźnia słynie z wyśmienitej, polskiej kuchni. Oferujemy szeroki wachlarz usług gastronomicznych oraz cateringowych. Od wielu lat zajmujemy się kompleksową organizacją wesel i imprez okolicznościowych. Zapewniamy  wszystko, od bogatego menu i profesjonalnej obsługi po dekorację sali, organizację transportu, a także dodatkowe atrakcje dla gości i młodej pary. Menu dostosowujemy do indywidualnych wymagań klienta. Wszystkie dania kuchni staropolskiej i nie tylko przygotowujemy sami. Kuźnia posiada cztery sale. Sala Kominkowa i Bankietowa wyposażone są w profesjonalny sprzęt oświetleniowy i nagłaśniający. Sale są klimatyzowane. Stoły i sale dekorujemy dla par młodych wedle ich życzeń-gratis! Specjalnie dla gości weselnych przeznaczony jest prywaty ogród.

Zapraszamy również do hotelu Kuźnia, który zapewni naszym gościom komfortowy i bezpieczny nocleg!
Demo
plenfrderues
tel.
+48 56 678 36 46
otwarte
12h00-20h00

ue

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z serwisu internetowego www.kuznia-lysomice.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.